Program mieszkaniowy #naStart będzie kolejnym programem dzięki, któremu będzie można otrzymać wsparcie przy zakupie lub budowie nieruchomości mieszkalnej za kredyt hipoteczny. W ramach programu będzie można wnioskować o preferencyjne Kredyty na Start, których oprocentowanie ma wynosić od 1,5% do nawet 0%! Maksymalna kwota kredytu z niższym oprocentowaniem ma wynosić od 200.000zł do 600.000zł, a preferencyjne warunki mają obowiązywać przez pierwsze 10 lat.

 

Program Mieszkanie na Start jest na etapie projektu ustawy i zanim wejdzie w życie mogą zajść w nim jeszcze zmiany. Zapraszamy do zapoznania się aktualnymi informacjami na temat programu.

 

Przybliżona data rozpoczęcia programu to II połowa roku 2024. Wcześniej musi zostać uchwalona bądź znowelizowana odpowiednia ustawa. Będziemy aktualizować informację na bieżąco, a zanim program się rozpocznie zapraszamy na bezpłatną konsultację i sprawdzenie m.in. zdolności kredytowej.

 

Zapraszamy do samodzielnego wyliczenia przybliżonej wysokości raty Kredytu na Start w naszym kalkulatorze. Dzięki niemu można zasymulować również koszt odsetkowy oraz porównać go ze zwykłym kredytem mieszkaniowym.

 

Poniżej aktualne informacje na temat Programu Mieszkanie na Start oraz Kredytu na Start:

 

© 2021 Mieszkaniebezwkladu.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone | Regulamin strony | Polityka prywatności

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin